Srdíčko

Učitelé: Mgr. Jana Břenková, Bc. Ivana Zavadilová, Dis.

Adresa: MŠ Sněženka FM odloučené pracoviště 8. pěšího pluku 821, 738 02 Frýdek-Místek

Důležité informace

Pasování předškoláků

Pasování předškoláků se uskuteční na školní zahradě dne 21. 6. 2024 v dopoledních hodinách.

Školní rok 2023/2024

začíná v pondělí 4. 9. 2023Na vaše děti se těší: Mgr. Jana Břenková a Bc. Ivana Zavadilová, Dis.

Děti do MŠ potřebují

papuče s pevnou patou; pohodlné oblečení do třídy (tepláky, legíny); náhradní oblečení - spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky/legíny; oblečení a vhodnou obuv dle počasí na pobyt venku; pyžamo (pokud bude dítě v MŠ spát), láhev určenou pro pitný režim při pobytu venku, kterou denně přinesete čistou, naplněnou vodou a zanecháte v šatně na značce dítěteVŠECHNY VĚCI PROSÍM PODEPIŠTE!

Ve čtvrtek 7. 9. 2023 se v naší třídě od 15:00 uskuteční třídní schůzky.

Týdenní téma
Země a Vesmír

10. - 14. 6. 2024

V tomto týdnu si s dětmi budeme povídat o Vesmíru, a co se v něm nachází. Přiblížíme si naši planetu Zemi a pojmenujeme si i ostatní planety Sluneční soustavy. Budeme tvořit a pracovat s různými výtvarnými pomůckami a materiály. Děti si budou prohlížet encyklopedie, rozvinou sluchové a zrakové vnímání, paměť a pozornost. Budou zdokonalovat jemnou motoriku, pohybové schopnosti a dovednosti.

V úterý mají děti další lekci plavání. Peníze za plavání již vybíráme. 750 Kč.

Ve čtvrtek 13. 6. v dopoledních hodinách s dětmi navštívíme muzeum meteoritů na místeckém náměstí.

V pátek 14. 6. jedeme na výlet na Kozí farmu do Havířova. Prosíme, aby měly děti všechny věci připraveny v batůžku a do třídy přišly nejpozději do 7:30 v oblečení, ve kterém pojedou. Deštníky s sebou nebereme, proto dětem nachystejte do batůžku také pláštěnku. Všechny podrobné informace k výletu naleznete na vyvěšených letácích. NA VÝLET VYBÍRÁME 70 Kč.

Připravujeme