Srdíčko

Učitelé: Mgr. Jana Břenková, Bc. Ivana Zavadilová, Dis.

Adresa: MŠ Sněženka FM odloučené pracoviště 8. pěšího pluku 821, 738 02 Frýdek-Místek

Důležité informace

Školní rok 2023/2024

začíná v pondělí 4. 9. 2023Na vaše děti se těší: Mgr. Jana Břenková a Bc. Ivana Zavadilová, Dis.

Děti do MŠ potřebují

papuče s pevnou patou; pohodlné oblečení do třídy (tepláky, legíny); náhradní oblečení - spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky/legíny; oblečení a vhodnou obuv dle počasí na pobyt venku; pyžamo (pokud bude dítě v MŠ spát), láhev určenou pro pitný režim při pobytu venku, kterou denně přinesete čistou, naplněnou vodou a zanecháte v šatně na značce dítěteVŠECHNY VĚCI PROSÍM PODEPIŠTE!

Ve čtvrtek 7. 9. 2023 se v naší třídě od 15:00 uskuteční třídní schůzky.

Týdenní téma
Domácí a hospodářská zvířata

Týden: 15. - 19. 4. 2024

V tomto týdnu si budeme povídat o domácích a hospodářských zvířatech, která známe. Budeme se učit je poznávat a pojmenovat a také správně pojmenovat jejich mláďata. Společně si zazpíváme písničky, v nichž vystupují zvířátka. Děti rozvinou sluchovou percepci, smysl pro rytmus, pohybové dovednosti. Prostřednictvím práce s textem, básniček a dalších aktivit rozvineme paměť, pozornost, řečové schopnosti a dovednosti. V rámci práce s výtvarným materiálem si děti rozvinou jemnou motoriku a praktické dovednosti.

V úterý 16. 4. bude zahájen předplavecký výcvik předškoláků. Prosíme připravte dětem do batůžku v šatně všechny potřebné věci.

Připravujeme