Sluníčko

Učitelé: Bc. Pavla Muroňová, Markéta Řežábková

Adresa: MŠ Sněženka FM odloučené pracoviště 8. pěšího pluku 821, 738 02 Frýdek-Místek

Třída SLUNÍČKO

Důležité informace

Školní rok 2023/2024

začíná v pondělí 4.9.2023Na Vaše děti se těší:Bc. Pavla Muroňová a Markéta Řežábková

Děti do MŠ potřebují:

papuče s pevnou patoupohodlné oblečení do třídy (tepláky, legíny..náhradní oblečení - spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky/legínyoblečení a vhodnou obuv dle počasí na pobyt venkupyžamo, pokud bude dítě v MŠ spátlahev určenou pro pitný režim při pobytu venku, kterou denně přinesou čistou, naplněnou vodou a zanechte v šatně na značce dítěteVŠECHNY VĚCI PROSÍM PODEPIŠTE!

Týdenní téma
Tú, tú, tú auto už je tu

V tomto týdnu si s dětmi budeme povídat o dopravě, dopravních prostředcích a bezpečnosti na silnici. Děti se seznámí s různými druhy dopravních prostředků, se základními pravidly silničního provozu. Děti budou třídit, přiřazovat, zopakují si barvy, budou stavět v prostoru cesty a koleje a k ním řadit správné dopravní značení. Povíme si jak dbát o bezpečnost při jízdě na kole, koloběžce i v době, kdy jsme chodci.

Připravujeme