Květinka

Učitelé: Jana Kaňoková, Hana Ďurníková

Adresa: MŠ Sněženka FM odloučené pracoviště 8. pěšího pluku 821, 738 02 Frýdek-Místek

Důležité informace

Školní rok 2023/2024

Školní rok začíná v pondělí 4.9.2023.

Děti do MŠ potřebují:

papuče s pevnou patoupohodlné oblečení do třídy (tepláky, legíny…)náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky/legíny)oblečení a vhodnou obuv dle počasí na pobyt venkupyžamo, pokud bude dítě v MŠ spátláhev určenou pro pitný režim při pobytu venku, kterou denně přineste čistou, naplněnou vodou a zanechte v šatně na značce dítěteVŠECHNY VĚCI, PROSÍM, PODEPIŠTE!

Týdenní téma
Nasedat, jedeme

V průběhu tohoto týdne se děti seznámí s různými druhy dopravních prostředků, kde se pohybují, naučí se je pojmenovat, uvědomovat si rozdíly mezi nimi. Seznámí se se základními pravidly silničního provozu a s významem, některých dopravních značek.

V pátek nás čeká výlet na kozí farmu- stanovíme si pravidla, jak se na výletě správně chovat.

Na výlet vybíráme 70 Kč.

Připravujeme