Veverka

Veverka

Učitelé: Bc. Andrea Adamusová, Bc. Nikol Dorotíková, asistent pedagoga: Adéla Kašinská

Adresa: Josefa Lady 1790, Frýdek-Místek

VÍTÁME VÁS NA VEVERCE
Školní rok začíná v pondělí 4.9.2023,
Provoz třídy je v sudé týdny od 7:00 do 15:30
                           liché týdny od 6:30 do 15:30 
Děti se od 6:00 do 7:00 scházejí na třídě Míček (přízemí) a od 16:00 se na třídě Míček rozcházejí (nebo v případě příznivého počasí na zahradě MŠ).
 

Důležité informace

Focení tříd

Dne 10. 5. 2024 proběhne focení třídy, jednotlivců, prosím zapisujte se na dveřích u naší třídy! 

Číst více
Co budou vaše děti potřebovat:

PŘEVLEČENÍ DO TŘÍDY (tepláčky, legíny, tričko)NÁHRADNÍ PŘEVLEČENÍ DO PYTLÍKU PRO PŘÍPAD NEHODY (tepláky, legíny, tričko, náhradní spodní prádlo a ponožky)PAPUČE S PEVNOU PATOU (nazouváky a crocsy nejsou vhodné z důvodu bezpečnosti)PYŽAMO, POKUD DÍTĚ BUDE V MŠ SPÁT (podepsané)PŘEVLEČENÍ NA ZAHRADU (oblečení na zahradu dejte dětem na horní poličku)CVIČEBNÍ ÚBOR (tričko s krátkým rukávem, bavlněné…

Číst více
Týdenní téma
Svět dinosaurů

Tento týden se ocitneme ve světě dinosaurů. Děti si mohou do školky přinést plyšáky dinosaurů, knížky o dinosaurech, vytvoříme si ve školce dinosauří výstavku, abychom se mohli dozvědět různé zajímavosti o dinosaurech, kde žili, co jedli, a hlavně jak vypadali. Budeme děti rozvíjet v oblasti hrubé i jemné motoriky. Zahrajeme si také na archeology a zkusíme vykopávat různé věci z písku, jako to dělají oni. Necháme s děti vylíhnout našeho školkového dinosaura.

Připravujeme