Motýlek

Adresa: Josefa Lady 1790, Frýdek-Místek

VÍTÁME VÁS NA MOTÝLKU
Milí rodiče,
po prázdninách Vás opět srdečně vítáme v novém školním roce. Doufáme, že jste odpočatí a plní elánu tak jako i my. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a příjemně strávený školní rok 2023/2024
Školní rok začíná v pondělí 4.9.2023,
Provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:30.
Děti se od 6:00 do 7:00 scházejí na třídě Míček (přízemí) a od 16:00 se na třídě Míček rozcházejí (nebo v případě příznivého počasí na zahradě MŠ).

CO BUDE VAŠE DÍTĚ DO ŠKOLKY POTŘEBOVAT?
náhradní oblečení (tepláčky, legíny, tričko s dlouhým/krátkým rukávem)
přezůvky s pevnou patou
pláštěnku (gumáky)
oblečení i obuv na zahradu
čistou, podepsanou láhev (prázdnou nebo s vodou)
PROSÍME, AŤ JE VŠE PODEPSANÉ!!! Předejdeme tak zbytečným nesrovnalostem a záměnám. Děkujeme.

Důležité informace

Týdenní téma
Doprava

Datum: 10. 6. - 14. 6. 2024

S dětmi si tento týden budeme povídat na téma doprava a dopravní prostředky, zaměříme se na třízení prostředku, na pravidla silničního provozu, na znalosti dětí a na jejich volnou hru a kreativní činnost na toto téma

AKCE tento týden:

V úterý nás čeká Den rodiny s názvem „WESTERNOVÉ MĚSTEČKO“ začátek akce 15:00 proto prosíme abyste tento den přišli v tento čas a oslavili tento den v kovbojském stylu. Pokud byste se chtěli podílet na občerstvení, pokud je to možné doneste až odpoledne přímo na akci.

Ve pátek se půjdeme s dětmi podívat na projekt digitalizace v MŠ, který povede paní učitelka z naší odloučené MŠ 8. pěšího pluku - tento den proto prosíme přiveďte děti nejpozději do 7:45.

Připravujeme