Srdíčko

Učitelé: Mgr. Jana Břenková, Bc. Ivana Zavadilová, Dis.

Adresa: MŠ Sněženka FM odloučené pracoviště 8. pěšího pluku 821, 738 02 Frýdek-Místek

Důležité informace

Focení tříd - UPOZORNĚNÍ

Dne 2. 5. 2024 proběhlo individuální focení a focení dětí s kamarády. Focení celé třídy a tabla předškoláků bylo posunuto!!! Mělo by být uskutečněno ve dnech 16. a 17. 5. 2024, konkrétní termín bude upřesněn.

Školní rok 2023/2024

začíná v pondělí 4. 9. 2023Na vaše děti se těší: Mgr. Jana Břenková a Bc. Ivana Zavadilová, Dis.

Děti do MŠ potřebují

papuče s pevnou patou; pohodlné oblečení do třídy (tepláky, legíny); náhradní oblečení - spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláčky/legíny; oblečení a vhodnou obuv dle počasí na pobyt venku; pyžamo (pokud bude dítě v MŠ spát), láhev určenou pro pitný režim při pobytu venku, kterou denně přinesete čistou, naplněnou vodou a zanecháte v šatně na značce dítěteVŠECHNY VĚCI PROSÍM PODEPIŠTE!

Ve čtvrtek 7. 9. 2023 se v naší třídě od 15:00 uskuteční třídní schůzky.

Týdenní téma
Čarodějnický rej

29. 4. - 3. 5. 2024

V tomto týdnu se děti seznámí s tradicí pálení čarodějnic. Prostřednictvím různých aktivit rozvinou svou představivost a fantazii. Budou zdokonalovat jemnou a hrubou motoriku, zrakové vnímání, rozvíjet pozornost a soustředěnost, paměť, řečové a jazykové dovednosti. Budeme pracovat se čteným textem a číst si z knihy „Malá čarodějnice“.

V úterý 30. 4. proběhne dopolední akce „Čarodějnický rej“. V tento den prosím oblečte děti do jednoduchého čarodějnického kostýmu. PLAVECKÝ VÝCVIK předškoláků v tento den nebude probíhat!

Ve dnech 2. a 3. 5. proběhne focení dětí. Požadované fotky prosím poznačte do tabulky na nástěnce v šatně.

Připravujeme