Kronika
Hurá, hurá!! Máme domeček.

Velká sláva, velkolepé otevření našeho vytouženého domečku. Brouček nám slavnostně otevřel domeček na venkovní hračky, které se s ním také chystají k zimnímu spánku a nám nezbývá nic než čekat na jaro, kde ho plně využijeme. Teď už jen dobrou noc hračky.

Také nám brouček předal pozvánku na akci s rodiči ,,Lampiónový průvod a uspávání broučků'', která se konala na konci tohoto týdne.

Fotky akce ZDE

 
Den s plazy

Ve třídě motýlek bylo opravdu živo. Navštívili je totiž plazi, andulky a děti si mohli ponosit i želvu. Moc děkujeme za velice přínosnou a ukázkovou přednášku jednomu šikovnému dědečkovi od našeho kamaráda S. Fotky z této akce ZDE

 
Jablíčkohraní

V polovině října nás čekala nová podzimní akce a to Jablíčkohraní. Děti si v týdnu povídali o ovoci, převážně o jablíčku a na zahradě je čekalo spoustu různorodých úkolů s jablíčkovou tématikou. Fotky z akce ZDE motýlek, ZDE míček, ZDE jablíčko a ZDE veverka

 
Stezka skřítka Podzimníčka

Náš školkový plot opět ožil a to nejen o obrázky, ale vznikla nám nová Stezka skřítka Podzimníčka, který si pro děti připravil různé úkoly k tématu les, podzimní, plody a mnohé další. Za splnění si děti mohly vzít vytvořený diplom.

 
Šachová pohádka s Frymíkem

 

I v tomto školním roce se děti mohou těšit na populární šachový kroužek. „Ahoj Tondo!“ volaly děti na p. Surmu, trenéra našich malých šachistů. Po vřelém přivítání si děti - herci, zahrály v šachové pohádce, kde nechyběl král s královnou, rytíř, tajemné věže… S Tondou přišel děti pozdravit i jeho kamarád Frymík – maskot Beskydské šachové školy. V kroužku se děti naučí přijímat pravidla a podle nich se budou chovat, vylepší své soustředění a pozornost, naučí se rozhodování a zodpovědnosti, rozvinou své myšlení a paměť, seznámí se s geometrickými prvky a jednoduchými matematickými operacemi. Nauči se hrát šachy! Naši malí šachisté se budou setkávat každou středu od 15:30 do 16:15h.

 

 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 9 z 28