Artistic magic show

Artistic magic show byla novinkou v zábavných programech pro děti z naší MŠ. Vystoupení bylo plné kouzel, překvapení, ale také poučilo děti o správném chování.

Šachová pohádka

Na středu 20.9. byla pro děti z naší MŠ připravena návštěva pana Antonína Surmy (známého a mezi dětmi velmi oblíbeného Tondy z šachů). Jako zástupce SVČ Klíč přišel pomocí šachové pohádky představit šachové království a nalákat děti do šachového kroužku. Vzal si s sebou maskota Frymíka, který je pro děti vždy velkou atrakcí. Podle bouřlivého přivítání a krásných reakcí dětí během celého vystoupení Tondy a Frymíka to vypadá, že v naší školce přibyde několik šachových nadšenců.

Výsledek obrázku pro frymík

Předplavecký výcvik

Pro děti ze třídy Veverky začal školní rok rovnou velkým zážitkem a to první lekcí předplaveckého kurzu. Všechny děti z této třídy se odvážně vydaly vstříc neznáménu a nutno říct, že to zvládly moc dobře. Cesta pěšky, příprava a převlékání a samotná lekce mohla začít. Některé děti musely překonat respekt z vody, jiní jsou ve vodě jako doma.

Školní rok 2017/2018

Školní rok 2017/2018 začal v pondělí 4.9.

V maší MŠ jsou 4 třídy

Ve třídě Míček jsou paní učitelka Vendula Pánková a Radana Kempová

ve třídě Jablíčko paní učitelky Hana Ďurníková a Iveta Konečná

ve třídě Motýlek paní učitelky Iveta Vaclíková a Hana Jezerská

a ve třídě Veverka Bohdana Jurášková a Lenka Paseková

Poslední zvonění

Poslední den školního roku na děti čekala zábava už od rána. Při příchodu do školky je čekala zábavná překážková dráha. Stanoviště měly dětem i rodičům připomenout fáze psychomotorického vývoje a provázely je dvě paní učitelky převlečené za miminka.

Zábava pokračovala malou scénkou a velkou společnou diskotékou na zahradě mš.

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»