Přijela k nám pouť

Ve stejný den jako kouzelník Aleš jsme ani my, paní učitelky, nezahálely a připravily si pro děti a rodiče odpolední akci s tématickým názvem ,,Přijela k nám pouť''. Pro děti byly nachystané různorodé stanoviště jako například chůze po laně, chytání sladkých rybiček, mýdloví hadi, zvedání pytlů s pískem, zatloukání hřebíků, skoky v pytlích, vyrábění krepové růže, náramky a mnohé další. Také si rodiče za menší poplatek mohli koupit ,,Kočku v měchu!! neboli ,,Štěstíčko'', kde bylo pro děti schované sladké překvapení i drobná hračka či jiná odměna. Akce se díky slunečnému počasí mohla konat na naší školní zahradě, kde si rodiče donesly deky a opětovně jste se zapojili do přichystaného občerstvení za co, děkujeme a budeme se těšit na další povedené akce.

Fotky z akce ZDE

Dopoledne s kouzelníkem Alešem

K nám do školky zavítal zas a opět dětmi oblíbený kouzelník Aleš. Hurá, hurá! Tentokrát si pro děti připravil dopolední program plný zábavy a kouzel. Děti cvičily, zpívaly, kouzlily a jako dárek si odnesly nafukovací zvířátko dle jejich přání. Celá akce se díky příznivému počasí mohla konat venku, a tak měly děti dostatečný prostor i na závěrečnou diskotéku.

Fotky z akce ZDE

Naši bronzoví šachisté

Velké šachové klání. V naší školce mají děti možnost navštěvovat odpolední šachový kroužek s panem lektorem, a proto když se konal šachový turnaj, naše děti nesměly chybět. Dokonce naši šikovní zástupci zvládli vybojovat třetí místo a my tímto moc gratulujeme a doufáme v další podobné úspěchy.

Resort Bílá

2.6.2022 nastal velký den pro děti ze třídy Motýlek a naše nejmenší děti ze třídy Míček. Čekala je totiž daleká cesta na Bílou, kde čekal den plný zábavy, radosti a různých aktivit, které pro ně měly přichystané paní lektorky. Pro již ostřílené motýlkové děti byl nachystaný námořnicko- pirátský den a pro děti z míčku čekalo šmoulí městečko.

Více fotek ze třídy Motýlek ZDE a dětí z Míčku ZDE

Jarošův statek

Předškoláci ze třídy Veverka podnikly velký výlet na Jarošův statek, kde měly možnost vidět zvířata naživo a v přímé blízkosti. Dokonce se mohly i projet na poníkovi. Pomohly vyčistit stáje. Měly možnost vidět králičí agility překážkové dráhy. Děti si i vyrobily ptáčky z přírodnin, vyzkoušely si pocitový chodník z přírodnin a odnesly si spoustu zajímavých poznatků a prožitků z farmy. Doufáme, že si děti tímto více upevnily svůj vztah k přírodě, ke zvířátkům a v péči o ně.

Více fotografií z návštěvy ZDE

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»