Třídy 8. pěšího pluku

Srdíčko
Adventní čas

V týdnu od 7.12. - do 11.12. se zaměříme na vánoční zvyky, tradice a symboly - adventní svícen, stromeček, cukroví, kapr, vánočka - každý den se na jeden zaměříme, budemem si o něm povídat, popisovat  a tvořit. Budeme rozvíjet kreativitu, smysl pro rytmus, komunikativní dovednosti činnostmi výtvarnými, hudebními a rozhovory na téma vánoce. Děti se budou těšit s příjemných zážitků v předvánočním čase.

Angličtina

Kroužek anglického jazyka pro přihlášené děti bude probíhat každkou středu od 14:15 do 15:00 hodin. Začínáme od 7. 10. 2020.

Zrušení bruslení

Na základě usnesení vlády ČR ze dne 30. 9. 2020 a doporučení právního odboru SMFM se s platností od pondělí 5. 10. 2020 ruší bruslení dětí základních a mateřských škol do odvolání.

Bruselení

Datumy dopoledního BRUSLENÍ: 6. 10. , 27. 10., 24. 11. 2020

Dejte dětem v tyto dny teplé a nepromokavé oblečení a do batohu láhev s pitím, lyžařské rukavice a pláštěnku (pro případ deštivého počasí).

Oběd v tyto dny bude posunut cca na 12 hodin.

Vaše děti vzdělávají:

Bc. Andrea Adamusová a Jana Kaňoková