Třídy 8. pěšího pluku

Květinka
Těšíme se na vánoce

V tomto týdnu se zaměříme na zvyky a tradice vánočních svátků. Bude rozvíjena fantazie a představivost ve výtvarných činnostech ,komunikativní dovednosti při rohovorech o svých přáních.

O čem si povídáme v týdnu 30.11. - 4.12.

Děti se seznámí s tradicí Mikuláše, čerta a anděla, získají povědomí o adventním čase. Při různorodých činnostech budou procvičovat barvy, jemnou motoriku prstů, zrakové vnímání, budou rozvíjet vzájemnou spolupráci a toleranci. Ve čtvrtek si společně užijeme čertovské dopoledne - PŘIPRAVTE DĚTEM JEDNODUCHÝ ČERTOVSKÝ OBLEK. V pátek se děti dočkají mikulášské nadílky.

Školní rok 2020/2021

Školní rok začíná v úterý 1.9.2020. Na Vaše děti se těší p. učitelky Dagmar Sehnálková a Hana Ďurníková.

Do MŠ děti potřebují:

• papuče
  • převlečení do třídy (tepláky, legíny...)
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky/legíny - zůstávají v šatně v pytlíku)
  • oblečení a obuv vhodnou na pobyt venku
  • gumáky
  • pláštěnku
  • pyžamo, pokud bude dítě v MŠ spát
  • 2 čisté roušky v sáčku (zůstávají v pytlíku v šatně)
  • láhev určenou pro pitný režim při pobytu venku, kterou denně přinesete čistou, naplněnou vodou a zanecháte v šatně na značce dítěte

VŠECHNY TYTO VĚCI, PROSÍM, PODEPIŠTE

• balení kapesníků