Třídy 8. pěšího pluku

Květinka
Paní Zima kraluje 9.1. - 13.1.

Děti se seznámí s měsíci v roce, zopakují si roční období a získají povědomí o typických znacích zimního počasí. V souvislosti se zimou budou upevňovat zásady správného oblékání a jeho posloupnost. Také si povíme o existenci jiných národů a budeme experimentovat s ledem.

Školní rok 2022/23

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 1.9.2022 začíná nový školní rok. Připomínáme základní informace:

• Provoz MŠ je od 6:00 – 16:30 hod., od 6:00 – 7:00 hod. se děti scházejí ve třídě Květinka, od 16:00 – 16:30 se rozcházejí tamtéž. Mimo tuto dobu se děti scházejí a rozcházejí ve svých třídách.
  • Přístup do MŠ Vám bude umožněn pomocí čipů a to v době:

6:00 - 8:15 hod.

12:00 - 12:30 hod

14:15 - 16:30 hod.

Do MŠ Vaše děti potřebují :

• Papuče s pevnou patou
  • Pohodlně převlečení do třídy (tepláky, legíny…)
  • Náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky/legíny – zůstávají v šatně v pytlíku, který mají děti nachystaný na značce)
  • Oblečení a vhodnou obuv dle počasí na pobyt venku
  • Pyžamko, pokud dítě bude v MŠ spát
  • Láhev určenou pro pitný režim při pobytu venku, kterou denně přinesete čistou, naplněnou vodou a zanecháte v šatně na značce dítěte

VŠECHNY TYTO VĚCI, PROSÍM, PODEPIŠTE