Třídy Svatopluka Čecha

Sluníčko

• Vaše děti v letošním školním roce vzdělávají: Bc. Červenková Olga, Bc. Zavadilová Ivana, DiS.
  • Do tělocvičny chodíme ve středu a od poloviny září se v úterý saunujeme

Týden čtení dětem v ČR

Celostátní svátek dětí a literatury, který je letos v termínu 1 .- 7.10.2020. Do jubilejního 10. ročníku těchto týdenních celostátních oslav se zapojila i naše MŠ. V týdnu od 5.10. budou  dětem  v naší mateřské škole číst maminky, babičky, tatínci i dědečkové. A co budou číst? Inspirovat se mohou zde: https://celeceskoctedetem.cz/pro-rodice/zlate-tituly

Číst si budeme po svačince od 9:15 do 10:00. Zájemci se mohou hlásit pedagogům na třídách.

Proč číst dětem?

„Aby měly svět rády. Aby se jim v něm líbilo. Aby věděly, že je větší než to, co vidí jenom očima. Aby mu věřily. A aby věřily nám, co jim čteme. Když čte taková maminka nebo tatínek – to je svět, jak má být: krásný, vzrušující, důvěryhodný, bezpečný a útulný.“

Luděk Richter, dramaturg, režisér a herec Divadelní společnosti Kejklíř

Plakátek