Třídy Josefa Lady

Jablíčko
***

Ve středu 23.června 2021 dopoledne

Vystoupí pro děti z naší MŠ

KOUZELNÍK

(vstupné bude hrazeno z Daru rodičů)

 
Doprava

V tomto týdnu si s dětmi budeme povídat o dopravních prostředcích. Naučíme se je poznávat a správně třídit. Spočítáme si kolik má auto kol. Vysvětlíme si jak se máme chovat při vozovce a vyzkoušíme si aktivity zaměřené na dopravu. Ukážeme si základní značky a jejich důvod. Celý tento týden bude doplněný tématickými písněmi a básněmi.

 
FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD

PROBĚHNE 21.06.2021

 
Co se děje v trávě?

Tento týden si s dětmi budeme povídat o tom co se děje v trávě, koho tam najdeme. Pojmenujeme si základní druhy hmyzu a řekneme si proč jsou pro nás důležití a jak se k nim máme chovat. Zazpíváme si tématickou písničku komáři se ženili, travička zelená...a naučíme se novou básničku Kopretiny. Vytvoříme si velkou kartonovou louku, na které si budeme s dětmi ukazovat broučky. Vyzkoušíme si jak se pracuje s přírodním materiálem. Výtvarně ztvárníme louku a hmyz, který na ni najdeme a v neposlední řadě si užijeme spoustu zábavy a tématicky si zacvičíme.

 
Všechny děti světa slaví svátek

V tomto týdnu si s dětmi budeme povídat na téma - všechny děti světa.

Celý týden se ponese v duchu oslav dne dětí, budeme se seznamovat hravou formou s existencí jiných národností, s různými podnebími, při práci s atlasem se děti seznámí s kontinenty a v neposlední radě se děti uvědomí rozdíly mezi kamarády - barva očí, vlasů...

Toto téma doplníme výtvarnými činnostmi a pracovními listy.

 
«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»

Strana 1 z 5