Třídy Josefa Lady

Míček
Závěrečné rozloučení :)

Vážení rodiče,

i když byl tento rok kratší, plný změn, provázen různými nařízeními a podobně, věřím, že jste si jej společně se mnou užili. I přes všechny omezení jsme společně s dětmi udělali velký pokrok. Měsíc záři doprovázel pláč, nervozita, stres, ale postupně se děti seznamovaly a otrkávaly. Nyní ve třídě slyšíte smích, radost, děti navázaly kamarádství. Děti se zlepšily v mnoha věcech sebeobsluha, komunikace jak s učitelkou tak s ostatními dětmi, odloučení od matky.

Konec školního roku proběhne rozloučením s dětmi ve formě veselého dopoledne plného zábavy a her. (středa 30. 6. 2021)

Ráda bych Vás poprosila o vyklízení skříněk, pytlíků. Nezapomeňte na papuče!

Přeji vám krásné prožití prázdnin s vašimi dětmi a těším se na případné shledání během prázdninového provozu.

Děkuji za spolupráci a komunikaci během celého školního roku paní učitelka Nikolka!

Dotazník pro rodiče

Milí rodiče, dotazník, který v těchto dnech obdržíte od učitelek ve třídách je k dispozici také ke stažení ZDE.

Vyplněný jej můžete odevzdat do papírové schránky v zádveří MŠ, nebo tako do poštovní schránky u malé branky.

Děkujeme Vám za Váš čas

kolektiv MŠ Sněženka

Školní rok začíná v úterý 1.9.2020, provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:30.

Děti se od 6:00 do 7:00 scházejí na třídě Míček (přízemí) a od 16:00 se na třídě Míček rozcházejí (nebo v případě příznivého počasí na zahradě MŠ).

Dítě bude v MŠ potřebovat:

- oblečení na pobyt v MŠ

- papuče (ne nazouváky)

- oblečení a obuv na pobyt venku (přiměřené počasí, vhodné na hraní)

- pláštěnku a gumáky

- láhev na pití (prázdnou, vymytou, označenou, aby si ji poznalo i dítě)

- náhradní spodní prádlo a ponožky