Třídy Josefa Lady

Míček
Závěrečné rozloučení :)

Vážení rodiče,

děkujeme za společně strávené chvíle s Vámi a hlavně s vašimi dětmi, které udělaly velký pokrok. Měsíc záři doprovázel pláč, nervozita, stres, ale postupně se děti seznamovaly a otrkávaly. Nyní ve třídě slyšíte smích, radost, děti navázaly kamarádství. Děti se zlepšily v mnoha věcech sebeobsluha, komunikace jak s učitelkou tak s ostatními dětmi, odloučení od matky.

Konec školního roku proběhne rozloučením s dětmi ve formě veselého dopoledne plného zábavy a her. (Čtvrtek 30. 6. 2022)

Rády bychom Vás poprosily o vyklízení skříněk, pytlíků. Nezapomeňte na papuče!

Přejeme Vám krásné prožití prázdnin s vašimi dětmi a těšíme se na případné shledání během prázdninového provozu.

Děkujeme za spolupráci a komunikaci během celého školního roku paní učitelky Nikolka a Terezka!

Školní rok začíná v úterý 1.9.2020, provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:30.

Děti se od 6:00 do 7:00 scházejí na třídě Míček (přízemí) a od 16:00 se na třídě Míček rozcházejí (nebo v případě příznivého počasí na zahradě MŠ).

Dítě bude v MŠ potřebovat:

- oblečení na pobyt v MŠ

- papuče (ne nazouváky)

- oblečení a obuv na pobyt venku (přiměřené počasí, vhodné na hraní)

- pláštěnku a gumáky

- láhev na pití (prázdnou, vymytou, označenou, aby si ji poznalo i dítě)

- náhradní spodní prádlo a ponožky