Třídy Josefa Lady

Veverka
NAŠE RODINA A ZAJÍČEK ŠIKULKA VYČISTÍ BOLAVOU STUDÁNKU

Kdo tvoří rodinu – pojmenovat členy a jejich jména, když dítě nebude vědět, zkusí zjistit od rodičů.

Kdo je děda/babička/teta/sourozenec?
Kdo je nejstarší/nejmladší?
Kdo je největší/nejmenší?
Co dělá táta/děda…?

Jak jsme se narodili a jak rosteme a základní proměny
Rozdělení na dívky a chlapce – etapy lidského života a jejich role v rodině
Chování k malým dětem, rodičům i seniorům – etiketa

Šikulka vypráví pohádku „O bolavé studánce“- kdo je to šikulka?, co jsi se dozvěděl?
Co nám škodí na zdraví?
Znáš ještě nějaké věci, co nám škodí?
Proč takové věci můžou dospělí a proč je nemůžou děti?

Co je alkohol, alkoholismus, alkoholik, opilec?
Kdo už viděl opilého člověka?
Pracovní doba, řízení… v opilosti?

Otevření MŠ

Vážení rodiče,

od pondělí 10.5.2021 se naše mateřská škola opět otevírá pro všechny děti a bez povinnosti testování.

Děti, které nyní do MŠ chodí se vracejí od pondělí do svých tříd.

Uvítáme, když si děti opět budou nosit vlastní láhve na pití pro zajištění pitného režimu při pobytu venku.

4.základní škola připravila

ZKUSTE TO S NÁMI

Každý chce pro své dítě to nejlepší. Takže co nabízí naše škola?

Příjemné prostředí, klidnou pracovní atmosféru, férový přístup a stálý kolektiv pedagogů, kteří mají rádi svou práci. A také u nás potkáte spoustu dětí, co se ráno do školy těší.

Naši kantoři zvládají vše, co je třeba – umí pochopit vykuleného prvňáčka i zvládnout rozjíveného puberťáka, vysvětlit učivo i vymyslet něco pro pobavení, umí být vlídní, ale i přísní, moderní technika jim také není cizí. A hlavně – vědí, že bez spolupráce s rodiči to fungovat nebude.

Tak se pojďte podívat, vy i vaše dítě.

Nabízíme vám virtuální prohlídku, můžete si se svým předškolákem zahrát zábavnou únikovou hru či přečíst si o nás víc v odkazu: pro rodiče.