Třídy Josefa Lady

Veverka
Co se bude dít?

V pondělí 5.12. nás čeká Mikulášská nadílka, do školky nás přijdou navštívit Mikuláš, anděl a čert. Celý týden si budeme povídat právě o těchto třech svatých. Budeme také otevírat okýnka adventního kalendáře, společně s dětmi ozdobíme třídu a vánoční stromeček, napíšeme dopis Ježíškovi. V pátek nás čeká výlet do Rožnova pod Radhoštěm do Vánoční vesničky.

NEZAPOMEŇTE že děti musí být ve školce nejpozději do 7:55 a nejdříve si je můžete vyzvednout po 14:30.

Co budou vaše děti potřebovat
  • PŘEVLEČENÍ DO TŘÍDY (tepláčky, legíny, tričko)
  • NÁHRADNÍ PŘEVLEČENÍ DO PYTLÍKU PRO PŘÍPAD NEHODY (tepláky, legíny, tričko, náhradní spodní prádlo a ponožky)
  • PAPUČE S PEVNOU PATOU (nazouváky a crocsy nejsou vhodné z důvodu bezpečnosti)
  • PYŽAMO, POKUD DÍTĚ BUDE V MŠ SPÁT (podepsané)
  • PŘEVLEČENÍ NA ZAHRADU (oblečení na zahradu dejte dětem na horní poličku)
  • CVIČEBNÍ ÚBOR (tričko s krátkým rukávem, bavlněné kraťasy)
  • GUMÁKY A PLÁŠTĚNKU
  • LÁHEV URČENÁ PRO PITNÝ REŽIM PŘI POBYTU VENKU
  • PROSÍME, AŤ JE VŠE PODEPSANÉ!!! Předejdeme tak zbytečným nesrovnalostem a záměnám. Děkujeme.

Vaše děti vzdělávají

Bc. Andrea Adamusová