Třídy 8. pěšího pluku

Vrácení čipů

Rodiče dětí, které ukončily 31.8.2020 docházku v MŠ, mohou vrátit

čipy do 15.9.2020. Za každý čip bude vrácena záloha 60,- Kč.

Upozorňujeme, že čipy, které byly zakoupeny v roce 2016, nebyly

vydány na zálohu, tudíž nejdou vrátit.

Prázdninový provoz

Vážení rodiče, vybavte děti vlastní láhví s vodou určenou pro pitný režim při

pobytu venku, kterou denně přinesete čistou, podepsanou a zanecháte ji

v šatně na značce dítěte. Vyžadujeme, aby děti měly v šatně v  sáčku

2 čisté, podepsané roušky. Děkujeme za spolupráci.

Prázdninový provoz bude probíhat od 20.7.2020 do 21.8.2020

(1.7. - 19.7.2020 MŠ uzavřena).

Provoz MŠ bude od 6:00 do 16:00 hod.

V PONDĚLÍ 25.5.2020 BUDE PŘERUŠENA DODÁVKA PITNÉ VODY.

NA DOPORUČENÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE BUDE

Z TOHOTO DŮVODU PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY V TENTO

DEN PŘERUŠEN.

Vážení rodiče,

stravné a úplatu na měsíc červenec a srpen vybíráme v hotovosti

v pondělí 15.6.2020 v kanceláři vedoucí ŠJ v době 6:00-11:00 a 12:00-15:30.

Pokud nebude úplata a stravné v tento den zaplacena,

nemůže být dítě k prázdninovému provozu přijato.

Děkujeme za spolupráci.

• Otevíráme 11.5.2020
  • Nová přihláška k prázdninovému provozu zde

17.04.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádné situaci, která stále trvá, není jasné, kdy budou mateřské školy opět otevřené.

Vyúčtování za stravné proběhne po otevření mateřské školy, nejpozději však v měsíci červnu.

Děkuji za pochopení.

Přeji Vám všem pevné zdraví.

27.03.2020

Vážení rodiče,

posíláme Vám odkaz - jak postupovat při vyřizování Žádosti o ošetřovné:  https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Dne 31.03. Vám bude vrácena na účet poměrná část za úplatu předškolní vzdělávání za měsíc březen.

Hodně sil do dalších dnů.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-

20.3.2020

Vážení rodiče,

žádáme vás, kteří jste nezaplatili stravné za březen, abyste tak učinili převodem na účet, nebo poštou. Uveďte do zprávy pro příjemce jméno dítěte.

VÁŽENÍ RODIČE,

informujeme vás, že Rada města Frýdku-Místku na své 42. schůzi konané dne 13. 3. 2020

rozhodla

o přerušení provozu mateřských škol pro veřejnost v rámci příspěvkových organizací, jejichž zřizovatelem je statutární město Frýdek-Místek,

a to z důvodu ochrany před výskytem a šířením onemocnění COVID-19, s účinností od 16. 3. 2020 do odvolání.

Zaměstnanec - rodič má právo a nárok na ošetřovné, pokud žije s dítětem ve společné domácnosti.

Je proto na rozhodnutí zaměstnance - rodiče, zda ošetřovné uplatní.

Doporučený postup a formuláře najdete zde:

Rodiče, kteří chtějí uplatnit ošetřovné, nechť volají na tel. číslo 774 779 818 nebo napíši e-mail na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Tiskopis Žádost o ošetřovné může škola vystavit i elektronicky.

.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ

Oběd je možné odhlásit DEN PŘEDEM od 6:00 do 13:00 osobně, telefonicky

nebo do sešitu na chodbě. Výjimka je pouze v pondělí, kdy se děti mohou odhlásit telefonicky do 7. hodiny. Na pozdější odhlášení nelze reflektovat.

V jídelně se po 13. hodině objednávají a připravují potraviny na druhý den.

Jestliže se uvařila strava pro dítě a ono nemohlo do školky přijít, mohou si zákonní zástupci vyzvednou stravu v tento den od 11,15 do 11,30 hodin v kuchyni - do vlastních nádob.

Po delší nepřítomnosti dítěte je nutné jej také ke stravování přihlásit.