Třídy Josefa Lady

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci se nebude konat v naší MŠ předvánoční fotografování.

Rodiče a jiní doprovázející dospělí, kteří vodí nebo vyzvedávají děti,

jsou v prostorách MŠ povinni nosit roušku a v zádveří  si vydezinfikovat ruce.

ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ

Oběd je možné odhlásit DEN PŘEDEM od 6:00 do 13:00 osobně, telefonicky nebo do sešitu při vstupu do MŠ.

Výjimka je pouze v pondělí, kdy se děti mohou odhlásit telefonicky do 7. hodiny.

Na pozdější odhlášení nelze reflektovat. V jídelně se po 13. hodině objednávají potraviny na druhý den.

Po delší nepřítomnosti dítěte je nutné jej také ke stravování přihlásit.

VSTUP DO MŠ NA ČIPY

Vážení rodiče, od 1.10.2016 je spouštěn pro větší bezpečnost systém vstupu do budovy na osobní čipy. Do MŠ se pomocí čipů dostanete v těchto časech:

12:00- 12:30

14:15- 16:30

Je důležité, aby se každý rodič při vstupu do MŠ přihlásil čipem, a to i v případě, že se u dveří sejde více rodičů.