Třídy Josefa Lady

Vážení rodiče,

z nařízení vlády České republiky jsou od pondělí 1.3.2021 VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY UZAVŘENY.

Sledujte aktuální informace na webu a v emailových schránkách.

Pro děti IZS zůstávají otevřeny MŠ Anenská a MŠ Pohádka

Formulář pro ošetřovné

PROVOZ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH

Mateřská škola Sněženka bude v provozu v ČERVENCI na pracovištích J.Lady a 8.pěšího pluku

Provoz ostatních MŠ během letních prázdnin

Přihlášky k prázdninovému provozu obdržíte e-mailem

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci kolem pandemie COVID-19, bude od pondělí 25.1.2021 v naší MŠ platné toto opatření:

V době od 6:00 do 7:00 a od 16:00 do 16:30 budou mít zaměstnanci i děti při pohybu ve „scházecí“ třídě Míček nasazenou roušku nebo respirátor.

V této době se setkávají děti ze všech tříd a v případě přítomnosti osoby pozitivní na COVID-19 by musela do karantény celá mateřská škola.

Jestliže dodržíme výše uvedené opatření, případná karanténa se bude týkat jen osob (zaměstnanců i dětí) z konkrétní třídy, nebo těch co byli v přímém kontaktu s nakaženou osobou.

Stále je nutné, aby v sáčku v šatně mělo roušku k dispozici každé dítě. V době od 6:00 do 7:00 přivádějte děti s rouškou již nasazenou.

Děkujeme, že nám to pomáháte  zvládnout

Bc.Bohdana Jurášková, ředitelka školy

Rodiče a jiní doprovázející dospělí, kteří vodí nebo vyzvedávají děti,

jsou v prostorách MŠ povinni nosit roušku a v zádveří  si vydezinfikovat ruce.

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022

se bude konat 10.5.2021 a 11.5.2021

ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ

Oběd je možné odhlásit DEN PŘEDEM od 6:00 do 13:00 osobně, telefonicky nebo do sešitu při vstupu do MŠ.

Výjimka je pouze v pondělí, kdy se děti mohou odhlásit telefonicky do 7. hodiny.

Na pozdější odhlášení nelze reflektovat. V jídelně se po 13. hodině objednávají potraviny na druhý den.

Po delší nepřítomnosti dítěte je nutné jej také ke stravování přihlásit.

VSTUP DO MŠ NA ČIPY

Vážení rodiče, od 1.10.2016 je spouštěn pro větší bezpečnost systém vstupu do budovy na osobní čipy. Do MŠ se pomocí čipů dostanete v těchto časech:

12:00- 12:30

14:15- 16:30

Je důležité, aby se každý rodič při vstupu do MŠ přihlásil čipem, a to i v případě, že se u dveří sejde více rodičů.