Třídy Svatopluka Čecha

NADSTANDARTNÍ AKTIVITY (kroužky):


pondělí  13:15-14:00 ANGLIČTINA (Mgr. Monika Matulíková)  od 2.10.2017

pondělí 14:15-15:00 ŠACHY od 2.10.2017

úterý 13:00-13:45 JUST DANCE (Mgr. Jana Šodková)  od 3.10.2017

úterý 14:30-15:15 TVOŘIVÉ RUČIČKY (agentura Rytmik)  od 10.10.2017

čtvrtek 14:30-15:15 VESELÉ ZPÍVÁNÍ (agentura Rytmik)  od 12.10.2017

 

 

 

 

4. ZÁŘÍ - Zahájení školního roku

7. ZÁŘÍ - Třídní schůzky (schůzka pro rodiče, kteří se neúčastnili v srpnu)

5. ŘÍJNA - Putování za švestkovou vůní (společná odpolední akce rodičů s dětmi) AKCE SE DNES NEKONÁ

 

25. ŘÍJNA

Hledání skřítka podzimníčka (dopoledne na školní zahradě)

 

ŘÍJEN

Výlet do lesa (dopolední vycházka)

 

3. LISTOPADU

Vánoční focení (paní Brigita Špačková – Frýdek-Místek)

 

LISTOPAD

Podzimní úklid na zahradě (pomoc při úklidu spadaného listí)

 

16. LISTOPADU

Posvícení (společné setkání dětí – každá třída předvede svůj program)

 

1.-2. PROSINCE

Čertoviny aneb čerti a čertice ponocují nejvíce (noc v MŠ)

 

6. PROSINCE

Mikulášská nadílka (návštěva Mikuláše a čerta v naší MŠ)

 

12.-14.. PROSINCE

Vánoční tvoření s rodiči (odpolední vystoupení dětí pro rodiče a společná výroba vánočních dekorací)

 

22. PROSINCE

Vánoční nadílka v MŠ (společné setkání dětí u stromečku)

 

LEDEN

Lyžařský výcvik (pořádaný SVČ Klíč)

 

5. LEDNA

Tři králové- (návštěva Tří králů v MŠ – dopoledne)

 

9. LEDNA

Divadlo v MŠ (představení „Tři sněhuláci“)

 

18. LEDNA

Zimní radovánky (soutěžní dopoledne na školní zahradě, pouze v případě sněhové nadílky a dobrého stavu ovzduší)

 

1.ÚNORA

Karneval (setkání dětí v karnevalových maskách v tělocvičně)

 

6.ÚNORA

Městská policie v MŠ (beseda pouze pro předškolní děti)


9. ÚNORA

Masopustní veselice (setkání dětí při tradiční veselici – každá třída předvede svůj program)

 

23. ÚNORA

Kouzelník Aleš (dopolední vystoupení kouzelníka v naší MŠ)


21. BŘEZNA

Morena (vynášení zimy do řeky Ostravice)

 

23.-24. BŘEZNA

Noc s Andersenem (projekt „Celé Česko čte dětem“ ,přespání v MŠ – určeno předškolákům)

 

DUBEN

Výlet na statek či do konírny

 

20. DUBEN – 22.ČERVEN

Plavání předškolních dětí - (v SŠ Elektrostavební)

 

26. DUBNA

Slet čarodějnic (sabat na náměstí v Místku)

 

KVĚTEN

Focení dětí (fotí paní Brigita Špačková)

 

24. KVĚTNA

Den rodiny (vystoupení všech dětí pro rodiče zakončené posezením na školní zahradě)

 

30. KVĚTNA

Sférické kino (hvězdné nebe v MŠ - představení "Korálový útes")

 

1.ČERVN

Den dětí (oslava svátku dětí, dopolední akce na školní zahradě)

 

ČERVEN

Višňovka (víkendový pobyt dětí na Turistické chatě ve Vyšních Lhotách)

 

ČERVEN

Výlet do přírody (dopolední výlet dětí - organizováno po jednotlivých třídách)

 

25. ČERVNA

Pasování  předškoláků (odpolední akce na školní zahradě)

 

29. ČERVNA

Poslední zvonění

 

Těšínské divadlo - představení „Ferda Mravenec“, termín bude upřesněn

Divadlo loutek Ostrava – představení „O blýskavém prasátku“ termín bude upřesněn

 

Bijásek – filmové pásmo pro děti v Kině Vlast, termín bude upřesněn